PRODEJ BAREV A LAKŮ - MÍCHÁNÍ BAREV - ZATEPLENÍ FASÁD - REKONSTRUKCE OBJEKTŮ - PŮJČOVNA LEŠENÍ - MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE - VÝŠKOVÉ PRÁCE

Chcete zateplovat dům, obnovujete fasádu, potřebujete natřít ocelovou konstrukci nebo dřevostavbu? Jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili, pomohli vybrat nejvhodnější řešení a produkt pro Vaši potřebu, rychle dodali a levně aplikovali.

Ochranný systém na renovaci střešních krytin

Střešní nátěrové systémy RELIUS ROOF ACRYL  a CAPAROL DISBOROOF jsou určeny k ochraně střešních krytin a prodloužení jejich životnosti o mnoho let. Nabízíme TOP materiály RELIUS a CAPAROL ve špičkové kvalitě, vyvíjené po mnoha desetiletí určené k renovacím starých střech tak i pro nátěry nových krytin. Produkty naleznete v našem eshopu.

Referenční projekty

 

Prodej

Prodejní a míchací centrum nátěrových hmot, laků, fasád a omítek. Míchání a tónování až 45 000 barevných odstínů. Prodej malířského a zednického nářadí.
 

Služby

Poradenství a konzulace.  VIZUALIZACE - barevné návrhy. Poradenství a konzultace. Projektování. Dotační program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM - kalkulace úspor, rozpočty, financování Půjčovna lešení, WAP.
 

Stavební práce

Zateplovací systémy, sádrokartonové konstrukce. Kompletní malířské, natěračskéa lakýrnické práce, tapetování, dekorativní techniky. Výškové práce. Rekonstrukce budov, sanace balkonů a teras. Renovace.
 

Půjčovna lešení

Kompletní služby zapůjčení lešení. Pronájem pojízdého, rámového a trubkového. Zaměření objektu s návrhem konstrukce lešení, montáž, demontáž a doprava.  MTŽ a DMTŽ je prováděna odborně způsobilými pracovníky.
 
 
 
TechColor - Prodej a míchání barev